У селі Прутівка Снятинської громади запрацювала добровільна пожежна команда

Всього території області створено 34 підрозділи місцевої пожежної охорони та сім добровільних пожежних команд.

“Впевненими кроками заради безпечного майбутнього мешканців Прикарпаття”-саме під таким гаслом ,з нагоди професійного свята Дня рятівника,рятувальники Прикарпаття спільно з органами місцевого самоврядування та представниками громадськості відкриють три підрозділи добровільних пожежних формувань,які будуть дбати за безпеку населення на території громад.

Перший з трьох таких підрозділів відкрили сьогодні в селі Прутівка Снятинської ТГ Коломийського району,а саме в четвертому старостинському окрузі, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сторінку ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області.

“Це вже сьомий такий підрозділ на Прикарпатті,створення якого стало можливим завдяки місцевому підприємцю,громадській організації ,керівництву територіальної громади та ГУ ДСНС України в області,яке забезпечило даний підрозділ пожежним автомобілем ,спецодягом та іншим необхідним майном. Участь у заході взяв народний депутат України Володимир Тимофійчук,начальник ГУ ДСНС України в області Володимир Чернецький,представники місцевих органів влади та жителі села”, йдеться у дописі.

Четвертий старостинський округ налічує понад 7600 осіб,а в зону обслуговування добровільної пожежної команди входить 7 населених пунктів, як Снятинської так і Заболотівської громади.

Десятеро добровольців з числа місцевих жителів склали присягу та будуть почергово забезпечувати спокій та безпеку мешканців громади.

Доречі,на території Коломийського району функціонує 11 місцевих пожежних команд та 1 добровільна пожежна команда. Разом із професійними рятувальниками вони виїжджають на пожежі та інші надзвичайні ситуації і допомагають своїм односельцям. З початку року здійснили вже майже 300 таких виїздів.

“Безпека мешканців населених пунктів є пріоритетним завданням, а створення добровільної пожежної команди – є надзвичайно важливий крок у безпечне життя громади”, наголошують в обласному управлінні ДСНС.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.