У таборі на Прикарпатті – спалах кишкової інфекції

22 липня 2021 року о 15:30 год. до Яремчанського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшли екстрені повідомлення про захворювання на гострий гастроентерит серед вихованців спортивних секцій, які прибули 17 липня на відпочинок до дитячого спортивного табору у с. Яблуниця Поляницької ТГ  у відпочинковий комплекс «Таємниця Карпат».

До цього комплексу прибули 215 дітей віком від 6 і до 16 років, а також дорослі – 22 батьків та 11 тренерів із Харківської, Чернігівської, Сумської, Вінницької і Київської областей. Про це повідомили у пресслужбі ГУ Держпродспоживслужби області, передає “Західний кур’єр”.

При поступленні відмічалась загальна слабкість, t 37-37,6°С, нудота, кількаразова блювота, болі в животі, проноси.

Станом на 8:00 год. 23 липня 2021 року всього госпіталізовано 18 осіб, з них 16 дітей до 16 років. Всі потерпілі  в задовільному стані.

Після отримання інформації про епідемічне ускладнення, спеціалісти Держпродспоживслужби області в присутності  працівників Національної поліції негайно розпочали  епідрозслідування даного випадку та здійснили позапланові заходи державного нагляду (контролю) у сферах санітарно-епідемічного благополуччя населення та законодавства про безпечність харчових продуктів, в ході яких встановлено 62 порушення, що могли призвести до виникнення спалаху.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.