У Тлумацькій громаді висадили майже три тисячі молодих дубів та кленів

У лісі поблизу с. Олешів Тлумацької міської територіальної громади відбулася екологічна акція з посадки молодих дерев, приурочена відзначенню Міжнародного дня лісів і Всесвітнього дня посадки дерев.

Її організували у Клубівецькому лісництві філії ДП «Івано-Франківське лісове господарство» ДСГП «Ліси України». Про це інформують у пресслужбі Тлумацької міської ради, пише “Західний кур’єр”.

В акції взяли участь міський голова Ігор Петрук, заступник директора Карпатського офісу ДСГП «Ліси України» Віталій Петренко, директор філії ДП «Івано-Франківське лісове господарство» Михайло Бойчук, працівники ОКП «Дністровський регіональний ландшафтний парк ім. С.Дідича» та учні 8-9 класів філії Нижнівського ліцею с. Остриня.

Під час акції її учасники висадили майже 3000 молодих саджанців дуба та клена.

“Про майбутнє можна мріяти, але краще будувати майбутнє власними руками. Тому саджаючи дерева, ми створюємо традицію добра та робимо конкретну справу. Посадка дерев – це не тільки турбота про екологію, а й можливість залишити свій слід на Землі та пам’ять про себе для майбутніх поколінь”, – йдеться у повідомленні.

Наймолодші учасники екологічної акції, які долучилися до посадки дерев, отримали пам’ятні сертифікати захисника і захисниці лісу.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.