У Тисмениці експонується художня виставка “Кроками творчості”

Виставку під такою назвою відкрили у фоє Тисменицької міської ради. Авторами виставки є талановиті учні та випускники Рошнівського ліцею та Милуванської гімназії під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Василя Голендира.

На виставці представлено близько пів сотні робіт, серед яких пейзажі та натюрморти, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сторінку Тисменицької міської ради.

“Від імені міського голови Тетяни Градюк передала вітання для талановитих авторів виставки секретар міської ради Уляна Микієвич. Автор картин, художник Василь Голендир зазначив, що частина коштів, виручена від продажу робіт буде спрямована на підтримку Збройних Сил України”, йдеться у дописі.

Довідка: На виставці представлені роботи учнів та випускників, які створювались на гуртках образотворчого мистецтва протягом 2018-2021 рр. з метою вивчення та опанування техніки олійного та акрилового живопису. Також представлені пейзажі рідної місцевості етюдного характеру, в яких учні використали технічні прийоми, засвоєні під час практики вільного копіювання робіт художників.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.