У Зарічанському ліцеї на Надвірнянщині відкрили спортивний зал

Сьогодні у Зарічанському ліцеї імені Володимира Яворського на Надвірнянщині відкрили та освятили спортивний зал.

Про це на своїй сторінці у мережі повідомила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, пише “Західний кур’єр”.

“Вітаємо педагогічний колектив та учнів ліцею із відкриттям спортзалу та бажаємо, щоб всі заняття та змагання, що проходитимуть у ньому, були яскравими, насиченими і цікавими, щоб уроки з фізичної культури проходили з радістю, а ліцеїсти досягали високих результатів на спортивних аренах. Здорова молодь – це основа розвитку нашої держави. Саме тому керівництво держави, Уряд спрямовують всі зусилля на розвиток галузі та розбудову спортивної інфраструктури. Спорудження сучасних спортивних комплексів, залів та стадіонів допоможе молоді активно займатися спортом і вести здоровий спосіб життя”, – повідомила Світлана Огищук.

Проєкт добудови універсального спортивного залу до існуючої будівлі школи у межах програми Президента України «Велике будівництво» реалізовувався впродовж двох років.

Кошторисна вартість об’єкта – майже 20 мільйонів гривень. Це, зокрема, фінансовий ресурс Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

“Історія спортивного залу складна, але дуже добре, що він сьогодні є і місцеві учні та молодь всієї територіальної громади мають чудову базу для занять спортом. Маючи волейбольний клуб, який бере участь у національному чемпіонаті, Делятинщина тепер зможе тут приймати суперників і проводити на гідному рівні змагання всеукраїнського рівня. А відтак і популяризувати свій край і Прикарпаття загалом. Такими малими кроками ми розбудовуємо не лише громаду, але й розбудовуємо Українську державу”, – відзначив на відкритті залу голова обласної ради Олександр Сич.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.