Медіа Група «Україна» Ріната Ахметова вирішила підвищити на 30% ціни на свої телеканали для провайдерів. Аналогічно планують вчинити й інші медіа.

Про підняття цін у Медіа Група «Україна» заявив її директор зі стратегії та розвитку бізнесу Федір Гречанінов під час конференції Telecom Ukraine, пише Детектор медіа.

«Це трохи вище рівня інфляції, але це не подвоєння», – вказав він.

За інформацією видання, про таке ж підвищення цін для провайдерів на 30% незабаром можуть оголосити й інші українські медіагрупи. Зі свого боку, як зазначила голова Асоціації правовласників і постачальників контенту Наталія Клітна, українські провайдери також очікують підвищення цін на рівні інфляції.

Тим часом, радник Зеленського пропонує стягувати мільярд з провайдерів кабельного ТБ. Відзначимо, що з 1 січня 2019 року в Україні мали на 15-40% подорожчати послуги платних телевізійних сервісів. Як повідомлялося, уряд виділить кошти для Суспільного телебачення, але умовою фінансування є ефективність роботи. У планах команди Зеленського також скоротити кількість кадрів і будівель платформи.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.