Уряд погодив кандидатуру на посаду заступника голови Івано-Франківської ОДА

На засіданні 20 січня члени Кабінету Міністрів України проголосували за погодження призначення Футерка Богдана Любомировича заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Про це повідомив прикарпатський нардеп, представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан, пише “Західний кур’єр” із посиланням на “Галку”.

Як стало відомо “Галці”, Футерко буде заступником голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

У поданій декларації йдеться, що родина Футерка володіє житлом у селі Братківці Івано-Франківської ОТГ та селі Шепіт на Косівщині, квартирою, будинком та гаражем в обласному центрі. Також у користуванні сім’ї чотири автомобілі – Mercedes-Benz E320 та C280, Subaru Forester та Suzuki Vitara. Родина має понад 150 тисяч збережень у гривнях та 48 тисяч доларів США.

Богдан Футерко є співвласником місцевої ІТ-компанії ТОВ “БІВІБІЛОДЖІК” (50% загального капіталу).

Також “Галці” стало відомо, що у команді Андрія Бойчука залишиться заступниця Світлана Онищук, яка  працювала за попередніх голів ОДА Дениса Шмигаля та Віталія Федоріва. А от перша заступниця голови ОДА Марія Савка та заступник Василь Івасик свої посади залишають.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.