Успішне фермерське господарство на Тлумаччини збільшило потужності (ФОТО)

Сьогодні, 30 жовтня, в селі Олеша Тлумацького району відбулося відкриття виробничої лінії цього господарства, були також презентовані реконструйовані приміщення під цех переробки (сушіння) сільськогосподарської продукції та автоматичні лінії для технологічного процесу сушіння сировини.

Захід відбувся за участі заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького, директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Івана Андріїшина, засновника ФГ «Агроекотехнології» Михайла Довбенка та голови ФГ «Агроекотехнології» Наталії Романенко.

Тарас Висоцький розповів про розвиток сільських територій через підтримку підприємництва, пише Західний кур’єр з посиланням на пресслужбу ОДА.

«В Україні запроваджено модель підтримки сімейного фермерського господарства. Державою компенсуються півтори облікові ставки кредитів і щомісяця ці компенсації виплачуються. Якщо взяти до прикладу  це підприємство, то держава компенсує тридцять відсотків від інвестицій вкладених у налагодження автоматизованої лінії виробництва та реконструкцію приміщення цього підприємства. Наше завдання створити  умови для розвитку мікробізнесу, нові офіційні робочі місця для населення».

Посадовець розповів про державні програми підтримки агропромислового комплексу, податкові компенсації, які передбачені  для підприємств та підприємців сільськогосподарського бізнесу, зауваживши, що ці умови діятимуть і наступного року.

«До проєкту Державного бюджету на 2021 рік внесені пропозиції щодо програм підтримки розвитку овочівництва, вирощення гречки, рису, проса, жита, а для південних районів України – актуальні програми зрошення полів».

До слова,  фермерське господарство «Агроекотехнології»  займається вирощуванням та переробкою сільськогосподарської продукції, плодів та овочів. Для провадження діяльності створені нові робочі місця для жителів регіону. Значна частина податків та відрахувань сплачується у бюджет Олешанської ОТГ.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.