В експортованій з України курятині виявили небезпечні речовини

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло інформаційне повідомлення Державного агентства харчових продуктів Сінгапуру від 29 серпня 2022 року щодо виявлення небезпечних для здоров’я хімічних (нікарбазин) та мікробіологічних (сальмонела) речовин у харчових продуктах.

Мова йде про курятину, що експортувалася з України з потужностей філії «Переробний комплекс» ТзОВ «Вінницька птахофабрика» та ТзОВ «Птахокомплекс Дніпровський», пише “Західний кур’єр” із посиланням на пресслужбу ГУ Держпродспоживслужби в області.

“З огляду на зазначене Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучення з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, – йдеться у повідомленні.

Шановні споживачі ! У разі виявлення вказаного харчового продукту повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.