В Івано-Франківській громаді виплатили понад 3 мільйони гривень «карантинної» допомоги

На допомогу підприємцям, які постраждали через карантинні обмеження, з міського бюджету Івано-Франківська загалом виділили понад три мільйони гривень.  

Про це повідомила директорка міського Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Світлана Криворучко, пише “Західний кур’єр”.

За її словами, з міського бюджету виплатили по дві тисячі гривень допомоги підприємцям та по 500 гривень їхнім найманим працівникам.

Право на отримання такої допомоги мали ті підприємці, які попередньо отримали допомогу у розмірі восьми тисяч гривень з державного бюджету. Таких, за словами С. Криворучко, у міській територіальній громаді було 6 тис. 826 осіб. Але заяви на отримання допомоги з міського бюджету подали лише 2 тис. 355 осіб.

«126 заявників отримали відмову, бо вони або не належать до міської територіальної громади, або подавали документи, що отримали державну допомогу у грудні, або взагалі не ведуть діяльності на території громади», – пояснила С. Криворучко.

За її словами, загалом було підготовлено 6 рішень виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, якими 2 тис. 254 особам була виділена допомога на загальну суму 3 млн 225 тис. 500 грн.

«Вся сума профінансована, і всі заявники отримали кошти на свої рахунки», – каже С. Криворучко.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.