В Івано-Франківську будинки, що живляться від ліній з котельнями, вимикатимуть за новою чергою 4.3

З 1 лютого в Івано-Франківську міські котельні та будинки, що з ними на одних електролініях вимикатимуть. Таке рішення енергетики прийняли разом із владою міста, щоб забезпечити дотримання лімітів без надмірних вимкнень, враховуючи зниження температури та ріст споживання.

Пише Західний кур’єр з посиланням на пресслужбу Прикарпаттяобеленерго.

Котельні та прилеглі будинки вимикатимуть дистанційно за новою чергою – 4.3. Їх виведуть у графік 8 на 4, і години вимкнень будуть сталими:  з 09:00 до 13:00 та з 21:00 по 01:00.

«Години були погоджені із представниками міської влади, які вибрали оптимальні періоди для того, щоб теплопостачання було безперервним», – йдеться у повідомленні.

Перелік адрес черги можна побачити за посиланням https://oe.if.ua/…/doc…/63d8d77ddb9c420284436d1c/4.3.pdf  або за з’ясувати за особовим рахунком https://energypay.oe.if.ua:8889/GAVTurnOff/ чи у чатботі https://chats.viber.com/oeifuabot .

Раніше більшість адрес, про які іде мова, вимикались за чергою 4.2 або не вимикались взагалі. Дистанційне вимкнення черги 4.3 дозволить бригадам в Івано-Франківську проводити вимкнення «ручної» черги 4.2 в повному обсязі для досягнення «соціальної справедливості», тим самим частково змінивши розподілення лімітів в кращий бік.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.