В Івано-Франківську готуються до відкриття нового корпусу Католицького ліцею

З вересня 2009 р. в Івано-Франківську по вул. Шевченка, 11, розпочала діяльність Католицька середня школа (сьогодні – ліцей) св. Василія Великого. На сьогоднішній день він є єдиним католицьким навчальним закладом для дітей та молоді в Івано-Франківській області. У 2014 р. відбулося відкриття оновленого приміщення колишньої Станіславівської семінарії, в якому розпочався шкільний навчальний процес. Починаючи з 2017 р. і до нинішнього дня, тривало будівництво ного корпусу ліцею. Станом на сьогодні, нова будівля повністю зведена, в середині зроблені всі належні умови для того, щоби ліцеїсти могли повноцінно харчуватися, культурно та спортивно розвиватися – пише “Західний кур’єр“.

Не покладаючи рук, робітники, адміністрація Католицького ліцею та цілий фінансово-юридичний відділ Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ активно працюють над завершенням всіх оздоблювальних робіт, щоби будівлю ще до кінця року здати в експлуатацію.
Слід додати, що для належного облаштування нового корпусу школи був виготовлений дизайнерський проєкт.
«Аналогів нашій шкільної кухні чи їдальні в нашому місто ви точно не зайдете. Кухня розділена на цехи, склади та сектори, відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та будівельних норм діючого законодавства. Все обладнання розставлене так, як це бачила головна кухарка, яка брала участь в проєкті на цьому етапі. Сама ж їдальня виконана в сучасному стилі, що дозволить почуватися нашим ліцеїстам максимально комфортно», – наголошує адміністратор ліцею о. Маркіян Букатчук.
За словами прот. Романа Кузьмінського, не менш цікаво продуманий і проєкт спортзалу.
«Навіть якщо ми візьмемо таку річ як підлога: було багато дискусій про те, чим варто її вкривати. Порадившись із фахівцями, ми постелили в нашому спортзалі відповідний спортивний лінолеум, під яким є спеціальна подушка, яка розрахована для дітей, щоби в них правильно формувався вестибулярний апарат», – зазначає священнослужитель.
У планах на майбутнє – облаштувати прибудинкову територію вуличними меблями та додатковим озелененням.
«Завдяки позитивній репутації з’являється все більше бажаючих навчатися у Католицькій гімназії, а тому цей новий корпус стане ще однією «родзинкою» нашого закладу якраз завдяки повноцінним приміщенням їдальні, актового залу та спортзалу, які доповнять наш освітній осередок», – пояснюють в адміністрації ліцею.
Передбачається, що комплексне завершення облаштування нового корпусу ліцею буде завершене до кінця 2020 року – повідомили у Департаменті інформації Івано-Франківської Єпархії УГКЦ.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.