В Івано-Франківську назвали імена претендентів на здобуття премії імені Василя Стефаника в галузі літератури

Сьогодні під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Футерка та першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання комісії з призначення премії імені Василя Стефаника в галузі літератури (І та ІІ конкурсні тури).

Комісія розглянула творчі роботи у номінаціях «Проза», «Поезія» та «Документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)», пише “Західний кур’єр” із посиланням на пресслужбу ОДА.

За результатами роботи конкурсної комісії у номінації «Поезія» до третього туру конкурсу допущені роботи Івана Драбчука «Сонячний Сідуган» та Василя Мойсишина «Матерія».

У номінації «Документальна і науково-критична література» (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)» – робота Ігоря Костюка «Нотатки на полях».

У номінації  «Проза» – твір Володимира Гловацького «Брате піди!» (книга третя трилогії історичний роман) та Віри Багірової «Ми – у світлі святих Євангелій».

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.