В Івано-Франківську обговорили функціонування системи освіти Прикарпаття в умовах воєнного стану

Сьогодні в Івано-Франківську відбулася обласна серпнева конференція освітян Івано-Франківщини, на якій йшлося про функціонування системи освіти Прикарпаття в умовах воєнного стану.

Цей захід відбувся за участю заступника голови облдержадміністрації Богдана Футерка, заступника голови Державної служби якості освіти України Івана Юрійчука, директора департаменту освіти і науки ОДА Віктора Кімаковича, директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдана Томенчука.

Розпочався захід із урочистого виконання Гімну України. Також були передані вітання від військових Збройних сил України для освітян області, пише “Західний кур’єр” з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію.

Із вітальним словом до учасників конференції звернувся Богдан Футерко, підкресливши вагому роль вчителя у розвитку української освіти. Також посадовець передав вітання усім освітянам Прикарпаття від голови обласної військової адміністрації Світлани Онищук.

«Надзвичайно приємно вітати усіх освітян із початком проведення щорічної серпневої конференції. Минулоріч, коли ми збиралися на такому заході, ми обговорювали усі важливі проблемні питання, зокрема й ті, які пов’язані з поширенням COVID-19. Освітяни якісно вирішували проблеми освіти. Військова агресія росії проти України цьогоріч поставила перед вчителями Прикарпаття багато випробувань. Щиро дякую вам за ту важливу, необхідну роботу, яку ви робите щодня», – наголосив посадовець.

Заступник голови Державної служби якості освіти України Іван Юрійчук розповів про оцифровану систему забезпечення якості освіти.

«Державна служба якості освіти України розробила систему інформаційно-аналітичну систему «EvaluEd», яка зараз технічно опрацьовується. Маємо сподівання, що її використання дасть можливість закладам освіти не просто не втратити якість освіти, а ще й побачити нові можливості для її вдосконалення. Впевнений, що наші військові, які захищають Україну, хочуть бачити, що працюють усі школи та їхні діти отримують якісну освіту, – розповів посадовець. – Перш за все зараз необхідно забезпечити безпеку дітей. Якщо діти навчатимуться у безпечних умовах, тоді важливим є зміст та якість освіти. На жаль, не всі школи можуть забезпечити офлайн-навчання, але все ж таки значна частина закладів освіти зможе проводи навчання в очному режимі».

Під час серпневої конференції обговорювали питання організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, формування патріота як громадянина України, а також доступності і безпечності освітнього середовища.

Принагідно додамо, що на конференції нагородили лауреатів премії імені Івана Косика у галузі управління та організації системи освіти.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.