В Івано-Франківську почали прийом документів від ФОПів, які постраждали під час локдауну

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради 20 травня 2021 року прийняв рішення «Про затвердження Порядку надання допомоги застрахованим особам на період обмежувальних протиепідемічних заходів».

Тому фізичні особи-підприємці та наймані працівники можуть отримати одноразову матеріальну допомогу за рахунок коштів бюджету Івано-Франківської територіальної громади.

Про те, як оформити таку допомогу, детальніше розповіли у Центрі надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська, пише “Західний кур’єр”.

Хто може отримати допомогу?

Фізичні особи-підприємці та наймані працівники, які зареєстровані на території Івано-Франківської міської територіальної громади та отримали допомогу з Державного бюджету в розмірі 8 тисяч гривень.

Коли можна звернутись?

Прийом документів проводиться з 1 червня 2021 року по 30 червня 2021 року.

Який розмір допомоги?

Для фізичних осіб-підприємців розмір допомоги становить 2 000 грн.

Для найманих працівників – 500 грн.

Куди потрібно звертатись?

Для отримання допомоги потрібно звернутись в Центр надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська (головний офіс, територіальні підрозділи та віддалені робочі місця).

Чи можна замовити послугу online?

Так, за допомогою електронних сервісів Центру надання адміністративних послуг на сайті Центру надання адміністративних послуг в розділі «Електронні послуги», за відповідним посиланням: https://www.cnap.if.ua/posl/6074

Які документи потрібно з собою мати?

Вичерпний перелік документів:

– заява

– паспорт (1, 2 сторінка та інформація про реєстрацію місця проживання), якщо паспорт у вигляді ID-картки, додатково потрібна довідка форми 13, яка посвідчує реєстрацію місця проживання;

– реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);

– реквізити рахунку, відкритого в установі банку;

– копія банківського документа, який підтверджує отримання допомоги з Державного бюджету в розмірі 8 тисяч гривень (виписка, довідка тощо).

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.