В Івано-Франківську відбудеться прозора приватизація експертно-технічного центру Держпраці

11 березня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Карпатський експертно-технічний центр Держпраці», що розташоване на вул. Максимовича, 15 в Івано-Франківську.

Основним видом діяльності підприємства, відповідно до статуту, є технічні випробування та дослідження, пише “Західний кур’єр” із посиланням на пресслужбу Фонду держмайна України. Серед інших видів – діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах, дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук.

Підприємство володіє будівлями та спорудами загальною площею 1265,6 м², розмір земельних ділянок – 0,1007 га.

Потенційним інвесторам пропонується вже працюючий бізнес із базою клієнтів та досвідом роботи на ринку.

Стартова ціна на ЄМК ДП «Карпатський експертно-технічний центр Держпраці» складає 7 673 000 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 10 березня 2021 року.

Нагадаємо, Фонд державного майна України розпочав окремий спецпроєкт в рамках приватизації 23 експертно-технічних центрів Державної служби України з питань праці.

Експертно-технічні центри Держпраці – це діючі підприємства, що забезпечують науково-технічну підтримку державного нагляду у сфері охорони праці, гігієни праці, промислової безпеки та дотримання законодавства про працю, проведення експертної оцінки стану безпеки промислового виробництва, технологій та об’єктів підвищеної небезпеки, а також мають підтверджену компетенцію для інспекційної діяльності у сфері охорони праці.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.