В Івано-Франківську відзначили п’яту річницю проєкту “Поліцейський офіцер громади”

Їх називають універсальними поліцейськими через широкий спектр повноважень. Їм довіряють мешканці, а вони роблять все задля їхньої безпеки. На Прикарпатті 54 поліцейські офіцери забезпечують правопорядок у 32 територіальних громадах області. З нагоди п’ятої річниці проєкту в Івано-Франківську відбулися урочисті заходи.

Про урочистості повідомляють у пресслужбі поліції Івано-Франківщини, пише “Західний кур’єр”.

Привітати поліцейських прийшли керівництво обласної поліції, заступник голови Івано-Франківської ОВА Вадим Созоник, голова Івано-Франківської облради Олександр Сич, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та голови громад.

Поліцейські офіцери громад вишикувались на плацу. Спершу до офіцерів звернувся начальник головного управління поліції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько. Полковник поліції подякував правоохоронцям за ефективну службу. Майже дві тисячі виїздів від початку року, більше півтори тисячі складених адміністративних протоколів, а ще розкрито більше сотні кримінальних правопорушень – завдяки такому сумлінному виконанню обов’язків рівень довіри людей до поліції неабияк зріс.

«Головна мета проєкту полягає в тому, щоб офіцер поліції постійно знаходився із мешканцями своєї територіальної громади, плідно співпрацював із жителями та орієнтувався на їхні потреби. Участь у проєкті загалом взяти 40 із 60 територіальних громад. Рівень довіри громадян до поліцейських офіцерів становить 77 відсотків. А це є найвищий показник серед усіх підрозділів Національної поліції України. Свою ефективність зазначений проєкт засвідчив в умовах повномасштабного вторгнення. Правоохоронці Прикарпаття постійно залучаються до виконання завдань із підтримки безпеки та правопорядку, як на лінії вогню, так і на деокупованих територіях. Тож з нагоди 5 річниці проєкту бажаю вам, колеги, бути й надалі чесними, сумлінними, дисциплінованими та з високою відповідальністю виконувати службові обов’язки», – наголосив Сергій Безпалько.

За високі досягнення у службі та виконання службових обов’язків очільник поліції Прикарпаття оголосив подяку кращим поліцейським офіцерам. Також правоохоронцям вручили почесні грамоти від Івано-Франківської облдержадміністрації та обласної ради.

Нагородили поліцейських також грамотами від Івано-Франківської міської ради.

Окрім нагород, поліцейські офіцери громад нині тримали нові транспортні засоби. Загалом 24 сучасних, повнопривідних автомобілів з підвищеною прохідністю. Деякі з них закуплені за кошти Євросоюзу. Вони укомплектовані всім необхідним: набір інструментів, бензопила, потужний ліхтар, медична аптечка – все для того, щоби якнайскоріше надавати допомогу мешканцям. Поліцейські офіцери стали мобільніші, тож зможуть оперативніше реагувати на будь-які виклики. Поліція як ніколи близька до людей.

«Безпечна громада – це пріоритет в нашій роботі. Я працюю задля безпеки громади, щоби кожен мешканець відчував безпеку і довіряв працівникам поліції, не боявся підійти, якщо в нього виникають якісь труднощі» , – розповідає поліцейська офіцерка Вікторія Михалків.

Забезпечувати безпеку на тилових територіях та повсякчас допомагати жителям громад – завдання для поліцейських офіцерів залишається незмінним. А ще максимально працювати задля Перемоги України. Загалом всі очільники громад сьогодні подякували правоохоронцям за службу та вірність Присязі. Окрім цього присутні вшанували пам’ять поліцейських, які загинули під час виконання своїх службових обов’язків в зоні проведення бойових дій та всіх, хто віддав життя у боротьбі на незалежність з російським агресором.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.