В Івано-Франківську видали 440 аварійних та 83 планові ордери на проведення розкопок

З початку року в Івано-Франківську видали 440 аварійних та 83 планові ордери на проведення розкопок для ремонту чи прокладання підземних мереж – пише “Західний кур’єр“.

Про це повідомив перший заступник директора міського Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Ігор Сенчук.

За його словами, така загальна кількість розкопок є на одному рівні з попередніми роками. Але збільшується кількість аварійних розкопок. Найбільше ордерів на аварійні розкопки взяли ДМП «Івано-Франківськ­теплокомуненерго» – 19, «Івано-Франківськводоекотех­пром» та «Івано-Франківськгаз» – по 15 і філія «Центральна» «Прикарпаттяобленерго» – 12.

«Різниця між кількістю аварійних та планових ордерів на розкопки є великою. Видача планових ордерів проводиться за рішенням міськвиконкому. Але нам не вдається зменшити цю різницю», – зазначив І. Сенчук.

Він також додав, що наразі не відновлено благоустрій після розкопок і залишаються не зданими загалом 133 ордери. З них уже протермінованими є 62 аварійні та 45 планових ордерів.

«Буває, що розкопки заробляють, але документи подають невчасно або взагалі не подають», – каже І. Сенчук.

Також, за його словами, у місті є розкопки, які не заробляють і не здають по два роки. Серед таких І. Сенчук назвав розкопку фірм «Станіславелектро» на вул. Чорновола, 134, «Благоград» на проїжджій частині вулиці Національної Гвардії, «Західінком» на Набережній ім. В. Стефаника та вул. Симоненка.
Міський голова Руслан Марцінків зобов’язав Муніципальну інспекцію «Добродій» контролювати і жорстко карати винних за розкопки без ордера і протерміновані розкопки, після яких не відновлений благоустрій.

«У Вінниці штраф за це від 50 до 150 тисяч. Чому у нас так не можна? – обурився мер. – Вивчіть вінницький досвід. За кожен протермінований ордер мають платити великі гроші».

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.