В Опришівцях асфальтують вулицю Січинського

Ремонти доріг у Івано-Франківській громаді продовжуються. 

Цього разу міський голова Руслан Марцінків приїхав в Опришівці, щоби проконтролювати як асфальтують вулицю Січинського у цьому мікрорайоні нашого міста, пише “Західний кур’єр”.

Раніше її защебенили і частину навіть встигли зробити ще минулих років. До цього вузенька вуличка була у дуже занедбаному стані.

«Якщо взяти з цієї сторони вправо, то навіть в генплані немає такої дороги. Ця вулиця була грунтова. Я тут народився, виріс, жив все життя, дороги тут не було як-такої. Продовження цієї вулиці – це виїзд на головну дорогу. І можна берегом об’їхати, виходить, в Опришівці з одної і другої сторони. Ми обіцяли зробити цю дорогу і зробимо найближчим часом», – розповідає депутат Івано-Франківської міської ради Олег Загурський.

Півтори тисячі метрів квадратних – стільки автошляху зроблять комунальники на цій вулиці. Попри те, що вона невелика, для водіїв дуже зручна. Адже нею можна виїхати напряму до міста.

«Ми цю вулицю робили минулих років. Хочемо уже її завершити. Вона буде як мала об’їзна. Фактично від вул. Челюскінців можна виїхати на Січинського і в кінець до самого міста Івано-Франківська. Ще плануємо зробити вуличку Ботанічну і вуличку Василишина. Решту доріг будемо щебенити, тобто робити ту роботу, яку ми робимо в селах громади. Особливістю цього мікрорайону є те, що колись це було село, але свого часу, воно було приєднано до міста. Сьогодні це мікрорайон нашого міста. Тут в основному індивідуальна забудова, але район потребує благоустрою. Тому взялись завершити цю важливу вулицю», – підсумовує Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.