В Укрпошті показали, як буде виглядати поштова марка «Доброго вечора, ми з України!»

На поштовій марці «Доброго вечора, ми з України!» відтворено реальні події, які відбувалися на Миколаївщині: український трактор тягне покинутий російський танк.

Саме цей конкурсний ескіз набрав найбільшу кількість голосів у соцмережах Укрпошти та застосунку Дія. За ескіз з трактором проголосували понад 340 тис українців, пише “Західний кур’єр” із посиланням на пресслужбу Укрпошти.

Друге та третє місця посіли ескізи з воїном, який зупиняє головного агресора та воєнного злочинця, та ескіз із воїном ЗСУ та вокалістом гурту Kalush Orchestra. Загалом українці за ескізи віддали майже 834 тис голосів.

“Поштова марка «Доброго вечора, ми з України!» буде випущена в липні тиражем 5 млн прим., з яких 3 млн з номіналом для оплати поштових відправлень всередині країни та 2 млн – з номіналом, призначеним для оплати міжнародної поштової кореспонденції”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, тематику поштової марки було обрано завдяки народному голосуванню. В травні понад 600 тис українців з-поміж 5 варіантів обрали саме «Доброго вечора, ми з України!». На конкурс ескізів було надіслано понад 1500 робіт.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.