Верховну раду ребрендингують

Робоча група з розробки брендингової стратегії Верховної Ради планує розробити оновлений брендинг парламенту до 30-річчя Незалежності України – повідомила  заступник Голови ВР Олена Кондратюк під час третього засідання робочої групи 31 липня, повідомляє інформаційне управління парламенту.

“На засіданні робочої групи з підготовки проєкту закону про державні символи України говорили про важливість прийняття всього законодавства, що стосується державної символіки до 30-річчя Незалежності України. Для брендингу це дуже важливо. Маємо на меті впорядкувати різнотипну візуалізацію, що є сьогодні. До 30-ї річниці Незалежності України плануємо розробити оновлений брендинг Верховної Ради”, — зазначила віцеспікерка.

За результатами зустрічі, в серпні-вересні 2020 року заплановано провести фокус-групи серед працівників апарату, народних депутатів, цільових аудиторій і сформувати ідеологічну складову бренду парламенту.

Народний депутат Володимир В’ятрович (фракція партії “Європейська солідарність”) зауважив, що варто проговорити ідеологічну складову, оскільки будівля парламенту 1939 року не несе правильного посилу для демократичного бренду, а є образом радянського минулого.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.