Вернеться «бумерангом»: Олександр Сич застеріг виборців 87 округу від продажності

Вже цієї неділі, 28 березня на 87 окрузі, куди входить Надвірнянщина, Богородчанщина та частина Коломийського району, відбудуться довибори до Верховної ради України.

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич у мережі емоційно закликав політиків та їхніх прихильників бути свідомими і у випадку виявлених порушень звертатися до поліції, чи писати заяву до суду, а не здіймати хвилі у соцмережах, інформує Західний кур’єр.

Фото зі сторінки у Фейсбук

“До уваги щирих, й не дуже, вболівальників за прозорість виборчого процесу у виборчому окрузі № 87. Замість того, аби стрясати віртуальний простір соціальних мереж гнівними заявами, спрямованими на зовнішній, в тому числі й маніпулятивний, ефект, та звертатися до органів і посадових осіб, які непричетні до організації виборчого процесу й контролю за ним (зокрема й до обласної ради), краще віднайдіть найближче відділення поліції чи суд й подайте їм свою заяву, підкріплену конкретними фактами й добивайтеся її предметного розгляду. Аналогічно зверніться також у Центральну виборчу комісію. Якщо не вірите жодному із цих органів (що й не дивно в теперішній час!), зголосіться у штаб улюбленого кандидата й, знаючи механізм маніпуляцій та підкупу, докладіть особистих зусиль до їх нейтралізації!», – порадив голова облради.

Також він застеріг «любителів дармових грошей» і тих, хто «задіяний до процесу їх освоєння» подумати про наслідки.

«… не думайте, що вони “не пахнуть”. Ще й як “пахнуть”! Пройде відведений для режиму секретності час, відкриються архіви спецслужб і Ваші діти та внуки відчують цей запах, так само як сьогодні його відчувають діти і внуки сексотів, зрадників і запроданців періоду війни й післявоєнного совєтського мракобісся! Бо ці гроші можуть бути замішані на такій біді і підняті з таких темних глибин суспільного життя, що ані в людей, ані в Господа ви прощення не допроситеся!”, – написав Олександр Сич.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.