Від початку війни Івано-Франківщина відправила понад 700 тонн допомоги постраждалим від бойових дій

Від початку війни Івано-Франківщина вже відправила понад 700 тонн допомоги у ті регіони, в яких продовжують бойові дії.

Про це повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук в ефірі ОТБ «Галичина», передає Західний кур’єр.

Керівниця Прикарпаття повідомила, що на сьогодні в області перебувають понад 140 тисяч переселенців. 132 тисячі офіційно зареєструвалися та мають змогу отримувати державні соціальні гарантії. Варто додати, що прихисток на Прикарпатті знайшли 88 тисяч жінок, 44 тисячі чоловіків. Серед них – 44 тисячі дітей, 17 тисяч пенсіонерів, 3,8 тисячі осіб з інвалідністю.

«Сьогодні обласний центр зайнятості пропонує 651 вакансію. Уже понад 1300 осіб, котрі прибули в нашу область, звернулися у пошуках роботи, – зазначила Світлана Онищук. – 372 – отримали статус «безробітного».

Голова ОВА підкреслила, що наразі територіальні громади краю, в яких проживають вимушено переміщені особи, а також благодійні організації мають змогу отримувати від держави кошти для придбання продуктів харчування, засобів гігієни, одягу тощо. Уже 37 громад подали заявки на загальну суму 36,7 млн грн. 9 громад отримали фінансування на суму 7,6 млн грн.

Також очільниця області розповіла, що 141 суб’єкт господарювання задекларував наміри про започаткування бізнесу на Івано-Франківщині, 25 підприємств уже перевезли обладнання, 10 – працюють і здійснюють випуск продукції, 18 – очікують на державну підтримку у перевезенні техніки та обладнання.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.