Від продажу підакцизних товарів Прикарпаття цього року вже отримало 181 мільйон податків

Торгівля підакцизними товарами і видача ліцензій додали прикарпатським громадам 181 мільйон гривень

З початку року прикарпатський бізнес, який торгує підакцизними товарами, сплатив до місцевих бюджетів регіону 156,2 млн грн акцизного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 14,6 млн гривень.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, пише “Західний кур’єр”.

Водночас для реалізації підакцизних товарів суб’єкти господарювання придбали 8039 ліцензій, з них 4193 ліцензії – на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 3322 – для продажу тютюнових виробів, 71 – для реалізації роздрібної торгівлі пальним та 453 ліцензії – на зберігання пального. Від придбаних ліцензій до скарбниць громад надійшло 24,8 мільйона гривень.

З переліком діючих ліцензій можна ознайомитись на сайті податкової служби за посиланням: https://if.tax.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy/

З метою перевірки дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства, яке регулює обіг підакцизних товарів за січень-жовтень 2020 року фахівцями податкової служби області проведено 420 фактичних перевірок. За виявлені порушення застосовано фінансові санкції на суму 30,5 млн гривень та анульовано 34 ліцензії.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.