Від сьогодні діє нове карантинне зонування

Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 23 жовтня.

Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, пише “Західній кур’єр”.

13 жовтня Кабінет Міністрів України змінив порядок та правила карантинного зонування:

  • роботу ресторанів та кав’ярень відтепер обмежать (закриватимуться не пізніше 22:00) навіть у «зеленій» та «жовтій» зоні (винятки зробили тільки для тих громадських закладів, які працюватимуть «на виніс»);
  • на території «зелених» регіонів заборонять проведення масових, культурних і спортивних заходів за участю понад 50 осіб; на території жовтої – понад 30 осіб, на території помаранчевої – 20 осіб;
  • на всіх територіях проведення спортивних заходів відбуватиметься без глядачів, за винятком міжнародних матчів – з окремим погодженням від МОЗ.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій буде ухвалювати рішення по зонам кожні сім днів. Рішення про ослаблення карантину в регіоні не може бути переглянуто раніше, ніж за 14 днів.

До “червоної” зони на Прикарпатті належать Івано-Франківськ і Тисмениччина. Місто Калуш, Галицький і Косівський райони житимуть за правилами “помаранчевої” зони. Усі інші регіони – у “жовтій” зоні.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.