Відновив роботу парк розваг Disneyland у Каліфорнії

Вхід можливий за попереднього бронюання – пише “Західний кур’єр“.

Парки розваг компанії The Walt Disney Company в п’ятницю відновили роботу в штаті Каліфорнія. Відповідну заяву в п’ятницю, 30 квітня, опубліковано у Twitter.
“Всі, хто хотів відвідати це чудове місце, – ласкаво просимо назад, – зазначено в повідомленні. – Жителі Каліфорнії, починайте планувати відвідування вже зараз”.
На сайті парку кількість відвідувачів, які одноразово можуть перебувати на його території, суворо обмежена, у зв’язку з чим вхід можливий лише за умови попереднього бронювання.
Однак відвідувачам парку розваг все-таки буде необхідно дотримуватися карантинних обмежень, попереджає адміністрація парку.
“Відвідувачі змушені будуть носити захисні маски на всій території парку. Крім того, співробітники можуть перевірити у них документи, що підтверджують реєстрацію в Каліфорнії, а також заміряти температуру”, – йдеться в повідомленні.
Парки Disneyland і прилеглий до нього Disney California Adventure, розташовані в місті Анахайм, були зачинені із середини березня минулого року на тлі пандемії нового коронавірусу.  Через більш ніж 13 місяців простою керівництво парків змогло відчинити їх, але поки винятково для жителів Каліфорнії.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.