Відтепер франківці можуть замовити «чорну п’яницю» у свій район через Facebook

Сьогодні, 19 лютого, традиційна “чорна п’ятниця” пройшлася вулицями Сорохтея, Коновальця, Петлюри.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, всі зауваження занотували і будуть виправляти найближчим часом.

Ось що говорять про результати інспекції комунальники:

Віталій Бурко:

«Ще 10 років тому не мали жодного снігоприбирального трактора, а сьогодні маємо 8. Там, де доріжки не прочищені – є людський фактор. Але зважаючи на те, що сніг падав 3 тижні, людей можна зрозуміти, втомлюються, бо важко прочистити вручну так багато площі. Загалом основні дороги почищені. З кожним роком прибирання снігу стає більш якісним, маємо більше техніки».

Андрій Гіглюк:

«По вулиці Петлюри поруч з Хлібокомбінатом отримали доручення встановити зупинку. Плануємо встановити тут нову скляну шестиметрову зупинку».

Mихайло Смушак:

«Нагадую, що відповідно до закону і правил благоустрою, кожен власник магазину, приватного будинку, МАФу, чи будь-якої іншої власності зобов’язаний чистити сніг на тротуарах біля себе. Якщо тротуар межує з вашою землею – сніг на ньому повинен чистити саме власник. Бо комунальники мають обмежену кількість людей, техніки і не можуть завжди одномоментно реагувати. Особливо, якщо інтенсивно падає сніг. Тоді прибирання може затягнутися на кілька днів».

«Хочете, щоб інспекція була на вашій вулиці? Тоді ми йдемо до вас! Замовляйте район у коментарях. Але попереджу: вирішуємо в останній момент, щоб не були підготовані», – зазначив Руслан Марцінків.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.