Багаторічного волонтера з Городенківщини нагородили відзнакою «За сприяння війську»

Учора військовий комісар Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Ярмошук вручив волонтерам-нашим краянам почесний нагрудний знак «За сприяння війську».

Перелік нагороджених визначений наказом Головнокомандувача Збройних сил України генерала Валерія Залужного, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сторінку Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

«Ця відзнака – заслуга кожного волонтера та доброчинця, який допомагає війську. Всіх, хто щоденно працює для наближення Перемоги», – наголошують в обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Серед нагороджених і голова РО “Українська спілка ветеранів Афганістану”, керівник КП “Городенка-Житлосервіс”, багаторічний волонтер Василь Чупрун, інформують на сторінці Городенківської міської ради територіальної громади.

“Вітаємо Василя Степановича з заслуженою нагородою, бажаємо снаги до нових добрих справ та звершень! Тримаємо стрій і продовжуємо роботу! Слава Україні!!!”, йдеться у дописі.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.