Військові моряки подякували за допомогу громадам Калущини

На Калущині побувала делегація із підшефної військової частини, що дислокується в місті Очакові Миколаївської області. З військовослужбовцями зустрілася голова РДА Жанна Табанець.

Пише Західний кур’єр з посиланням на фб-сторінку Калуської РДА.

Зокрема, Жанна Табанець із заступником керівника військової частини Олександром Кубишкіним обговорила питання подальшої співпраці щодо зміцнення матеріально-технічної бази військової частини. Своєю чергою Олександр Кубишкін подякував керівництву райдержадміністрації за допомогу для зміцнення ВМС ЗСУ і потреб військовослужбовців та вручив військові відзнаки.

За сприяння Військово-морським силам України пам’ятним знаком командувача ВМС ЗСУ нагороджено голову РДА Жанну Табанець та волонтера, приватного підприємця Зіновія Климишина.

«З керівництвом частини ми обговорили стан і перспективи шефського співробітництва. Україна морська держава. Всі проблеми, що є в морській сфері, ми повинні спільно вирішувати. Переконана, наша співпраця і дружба будуть зміцнюватися, а український флот має майбутнє. Також приємно, що Калуський район зробив внесок у розбудову Військово-морських сил України. Дуже важливо, що нині до розбудови армії долучаються волонтери, громадські організаці. Усі разом працюємо на Перемогу», – наголошує Жанна Табанець.

Варто зазначити, що впродовж 27 років Калуська районна державна адміністрація здійснює шефство над військовою частиною А2637 Військово-морських сил України. За цей час підприємствами та установами Калущини надавалася допомога підшефній військовій частині з метою покращення її матеріально-технічної бази.

У перший день війни об’єкти підшефної військової частини зазнали ракетних обстрілів. За цей час окупаційні війська обстрілювали в Очакові військові та цивільні об’єкти. Від командира військової частини А2637 ВМС України Віталія Харченка тоді надійшло клопотання до Калуської РДА про потребу у допомозі.

Калуська районна державна адміністрація, територіальні громади, установи, підприємства за час війни надали суттєву допомогу підшефній військовій частині в Очакові. Було виготовлено буржуйки, меблі для лазарету, надано побутову техніку, організовано допомогу продуктами та медикаментами, військовою амуніцією та аксесуарами, продуктами харчування, виділено деревину для обладнання та укріплення бліндажів і укриттів для військовослужбовців, які виконують бойові завдання.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.