Волонтери хабу «Чисті серця Калуш» пропонують мешканцям громади психологічну та юридичну допомогу

З початку війни волонтерський хаб ГО “Чисті серця Калуш”  став не тільки пунктом видачі гуманітарної допомоги постраждалим від війни, а й центром надання психологічного, соціального юридичного супроводу потребуючим.

Пише Західний кур’єр з посиланням на фб-сторінку міського голови Калуша Андрія Найди.

Саме Ганна Карпеченкова, правозахисниця, консультантка Фонду населення ООН, яка евакуювалася у Калуську громаду з Дніпра, ще в минулому році започаткувала на базі організації проект «Комплексна підтримка українців, постраждалих під час війни: психосоціальна, педагогічна та юридична допомога». Він діяв з червня по серпень 2022 року для внутрішньо переміщених осіб.

А з 13 березня цього року на базі «Чистих сердець Калуш» за підтримки ГО «Мартін-клуб» й фонду німецького співробітництва GIZ стартував новий проект зазначеного напряму, який знову ж таки координує правозахисниця з Дніпра.

Відтепер отримати психологічну, юридичну допомогу, соціальний супровід зможуть і родини наших захисників, полеглих воїнів  та місцеві мешканці громади.

Послуги надаватимуть п’ятеро психологів та соціальних працівників, 4 педагогів, юрист та менеджер. Будуть організовані індивідуальні консультації, групові зустрічі для дітей, підлітків та дорослих.

Працюватиме й дитячий простір, де для малечі проводитимуть розвиваючі та пізнавальні активності, екскурсії, зустрічі.

Виїзні мобільні групи раз на два тижні будуть надавати допомогу і в старостинських округах – селах Вістова, Боднарів та Голинь.

Тому, хто перебуває в складних життєвих обставинах і потребує зовнішньої підтримки, зокрема й у вирішенні питань сімейного, трудового права тощо, можна звертатися у ГО «Чисті серця Калуш» з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00 год.

За анонсами заходів стежте на сторінках організації у соцмережах.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.