Волонтери з Городенки створили “народне” багі, яке передадуть землякам на фронт

Волонтери з Городенки створили багі, яке передадуть бійцям з Городенківщини на фронт. Майстри шукають меценатів, щоб налагодити серійне виробництво автомобілів.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Городенківської територіальної громади, інформує Західний кур’єр.

Над створенням багі працював Анатолій Шевчук. Чоловік називає автомобіль “народним”, бо до його виготовлення доєдналися багато людей.

“На створення автівки пішло декілька місяців. Основні моменти — це інженерні рішення, адже все робили з “нуля”, нічого не копіювали. Важко було шукати деталі та гроші, бо багі обійшлося приблизно у 6,5 тис. доларів. Але дякуємо людям, усім організаціям, які надали приміщення, допомогли фізично і фінансово. Так це багі й вийшло народним, і ми передаємо його на схід”, — розповідає Анатолій Шевчук.

Щоб надалі допомагати українській армії, волонтери шукають меценатів, які б долучилися до налагодження серійного виробництва багі.

Зі слів Анатолія Шевчука, комплектуючі — дорогі, й лише вартість коліс складає 20 тис. грн. Чоловік каже, що такі автівки зручні у пересуванні бездоріжжям, а відкритий тип багі дозволяє бачити ситуацію навколо.

Хто має бажання долучитися до доброї справи, може «донатити» кошти на цей рахунок: 4149439317138893 (Анатолій Шевчук) PayPal anatolii.shevchuk18@gmail.com.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.