Встановлені додаткові обмеження щодо порядку пропуску осіб  через лінію розмежування

Вчора набула чинності Постанова Уряду щодо встановлення карантинних правил на період з 1 по 31 серпня 2020 року Звертаємо увагу, що за рішенням Командувача ООС встановлені додаткові обмеження щодо порядку пропуску осіб через лінію розмежування – пише “Західний кур’єр“.

Зокрема, за правилами, які діятимуть з 1 до 31 серпня щонайменше, прикордонники відмовлятимуть у пропуску в Україну іноземцям та особам без громадянства без поліса страхування, що покриває витрати на лікуванням COVID-19 (крім тих, що постійно проживають в Україні, і біженців).

Особи, які прибувають з держави або є громадянами держав із значним поширенням COVID-19, повинні будуть пройти самоізоляцію з додатком “Дій вдома” або обсервацію. Також особи, які виїжджають з тимчасово окупованих територій України, не підпадають під самоізоляцію і їм не потрібно встановлювати додаток “Дій вдома”, але від них також вимагатимуть страховий поліс.

При цьому, Постановою визначено перелік осіб, на яких не розповсюджується обов’язкова самоізоляція. Це діти до 12 років, громадяни держав зі значним поширенням COVID-19, які не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів, або прямують територією України транзитом та мають документи, що підтверджують виїзд за кордон протягом двох діб. Також самоізоляція не потрібна працівникам дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членам їх сімей, водіям та членам екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, якими здійснюють регулярні перевезення, членам екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членам поїзних і локомотивних бригад, інструкторам збройних сил держав-членів НАТО.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.