Виплати пораненим військовим та пільговим категоріям: ще 385 франківців отримають гроші

Сьогодні, 3 серпня, на виконкомі Івано-Франківської міськради вчергове проголосували за виділення допомоги для мешканців Івано-Франківської громади, які цього потребують.

Пише Західний кур’єр з посиланням на сторінку міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Зазначається, що нині затвердили грошові виплати з міського бюджету ще для 280 людей «золотого віку» (70+ років), 14 діток військовослужбовців, та 74 людей з інвалідністю 1 та 2 груп.

Також проголосували за фінансову допомогу по 10 тисяч гривень для наших військовослужбовців, які отримали поранення на фронті. Цього тижня затвердили виплати для 17 Героїв.

«Щотижня голосуємо за надання соціальних виплат. Адже заявок багато. Тому намагаємось допомагати всім, хто потребує!», – додав очільник Івано-Франківської громади.

Нагадуємо, що мешканці Івано-Франківської громади можуть подавати заявки на отримання грошової допомоги після того, як їм виповниться 70 та більше років. Ще в місті діє програма допомог для дітей військовослужбовців Івано-Франківської громади до дня народження (віком до 18 років)Також допомогу від міста можуть отримати люди з інвалідністю І та ІІ груп.

Щоб отримати допомогу необхідно звернутися у ліцей №3 на вул. І. Франка в Івано-Франківську. Або ж в селах нашої громади – у ЦНАПи.

Як подати заявку читайте за посиланням: https://cutt.ly/AJ6wx9X

Військові, які отримали поранення на фронті можуть звертатись за допомогою у Ліцей №3, що на Івана Франка, 14 (відділ звернень). А у селах громади – у місцеві ЦНАПи.

Які необхідні документи:

– копія паспорта;

– копія ідентифікаційного коду;

– довідка, що підтверджує поранення, отримані внаслідок бойових дій;

– виписка з медичної картки амбулаторного лікування;

– реквізити рахунку;

– копія документа, що підтверджує залучення до заходів з оборони держави.

«Такі виплати – це наш внесок громади до подяки хлопцям, які захищають незалежність нашої держави», – йдеться у дописі.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.