“Висотки біля озера не буде”, – Руслан Марцінків

Останніми днями в мережі розгорілася чергова дискусія з приводу можливої забудови території біля міського озера.

Громадськість обурювалася тим, що місцева влада дала дозвіл на спорудження 11-поверхової будівлі на території садового товариства “За мир”, де передбачена садибна забудова, пише “Західний кур’єр”.

Небайдужі громадяни звернулися із заявою до міського голови і, схоже, відстояли своє право. Руслан Марцінків у своєму зверненні пообіцяв, що висотки біля озера не буде.

“Хочу прокоментувати ситуацію з забудовою на Ленкавського. Висотки біля озера не буде! Хоч це і приватна земля. Але власники земельної ділянки дали звернення, що вони відмовляються від багатоповерхової забудови. Вони отримали цю ділянку в товаристві «За Мир», відповідно можуть будувати одноповерхові будинки на своїй приватній території. Ніяких висоток не буде. Дякую власникам за позицію”, – йдеться у повідомленні міського голови.

Також очільник громади повідомив, що відбулася зустріч із будівельниками та власниками земельної ділянки. Вони вже письмово засвідчили намір про відмову від будівництва. А вже на найближчому виконкомі та сесії міської ради буде скасовано рішення про затвердження ДПТ.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.