Стало відомо, як вчитимуться франківські школярі у «червоній» зоні

Сьогодні, 16 жовтня під час традиційного онлайн виступу Руслан Мацінків розповів про ситуацію в місті та про те, як Франківськ з наступного понеділка буде жити в “червоній” зоні.

Стосовно роботи навчальних закладів, то очільник міста вирішив порадитись з батьками і педагогами Івано-Франківська  і запровадив опитування-голосування у Фейсбуку. Питання всього два:

  • Переходити на дистанційне навчання?
  • Школи мають працювати у звичному режимі?

 «Зараз важливо разом прийняти рішення щодо роботи навчальних закладів. Цікавить думка кожного!», – зазначив Р. Марцінків.

Голосувати потрібно за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2EOmA5Z2Sw-kx9_2ArBVi3wk0TTVgQ4QQEU52_n_kyj7gvw/viewform

За півдня опитування думки франківчан розділились майже порівну. Також свою думку висловили більше трьох сотень батьків франківських школярів і у коментарях. Переважна більшість відповіли, що школи повинні працювати у звичному режимі, інформує Західний кур’єр. 

Із відповідей франківців зрозуміло, що люди втомились від дистанційного навчання і хочуть, щоб їхні діти отримували «повноцінне навчання» у класі зі слів учителя, а не «на дивані перед телефоном».

Зважаючи на думку батьківської громади і педагогів, міська влада вирішила не припиняти навчання у школах до 23 жовтня.

Також міський голова зазначив, що з 23 по 27 жовтня школи перейдуть на дистанційне навчання.
 
Зазначимо, що у приміщеннях шкіл будуть знаходитись виборчі дільниці. 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.