Юні франківські футзалісти – володарі кубка України

Новий футзальний рік вихованці Дитячо-юнацького напряму НФК “Ураган” розпочали у Чернігові, де поборолись за Кубок України у віковій категорії U-17.

Груповий етап турніру команда Івана Данилишина подолала доволі впевнено. У дебютному матчі в Чернігові “дракони” обіграли ДЮСШ Валки з Харківщини – 4:2. Про перипетії поєдинку інформує пресслужба “Урагану”, пише “Західний кур’єр”,

Дублями у складі тріумфаторів відзначились Павло Скіцко та Дмитро Федик. Наступного дня франківці продовжили переможну серію, здобувши ще дві перемоги. Спочатку під натиском “Урагану” не встояли вихованці КДЮСШ Кам’яні Потоки (6:2), а завершив груповий етап розгромною перемогою над ДФК “Березняки” – 15:0. Три перемоги дозволили “драконам” впевнено крокувати до півфіналу.

У півфіналі “Ураган” не залишив шансів львівському клубу “Копа” – 11:0. Влучними ударами відзначились Даміан Запорожан, в активі якого хет-трик, Андрій Дрекало та Павло Скіцко відзначились дублями, по голу у ворота суперники провели Олег Кривко, Максим Березовський та Олександр Починок. Фінальний матч проти вихованців харківського “Фенікса” виявився достойним головного поєдинку турніру. Гольовий початок суперники поклали в середині першого тайму. На гол Андрія Афтанаса з пенальті харків’яни доволі швидко відповіли влучним ударом Ходацького та автоголом Дроздова. Зрівняти рахунок франківцям вдалось на 14-ій хвилині – постарався Даміан Запорожан. Втім, на перерву лідерами пішли саме “дракони” – Павло Скіцко вдруге вивів свою команду вперед. Після відпочинку суперники обмінялись влучними удрами – на гол Ходацького відповів Даміан Запорожан. У підсумку, 4:3 – “Ураган” здобуває Кубок України у віковій категорії U-17.

Окрім головного трофею, “дракони” перемогли і в індивідуальних номінаціях. Так, Павла Скіцка визнали MVP турніру, Даміан Запорожан став найкращим гравцем атакувального плану, а Андрія Дрекала визнано найкращим гравцем “Урагану” у Кубку України.