З першого березня скасовується заборона рибальства на зимувальних ямах Прикарпаття

З 1 березня 2021 року вищезазначена заборона скасовується аж до 1 листопада 2021 року – пише “Західний кур’єр”

Про це зазначено у Наказі Івано-Франківського рибоохоронного патруля від 22 жовтня 2020 року № 99, на підставі пп. 4.14.3 п. 4.14 Правил любительського і спортивного рибальства було встановлено заборону лову риби, інших водних біоресурсів на зимувальних ямах з 1 листопада до закінчення зимового періоду.

Принагідно Івано-Франківський рибпатруль нагадує, що відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства безоплатний лов водних біоресурсів дозволяється вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку, та спінінгом.

Добова норма вилову водних біоресурсів на одного рибалку – не більше 3 кг. Перевищення цього обсягу (за винятком випадків, коли вага однієї рибини становить понад 3 кг) вважається грубим порушенням правил рибальства та карається відповідно до ч. 4 ст. 85 КУпАП накладенням штрафу на громадян від 340 до 680 грн з можливою конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних живих ресурсів.
Заборонено вилов із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову (наприклад, остроги), сіток різних типів, пасток (наприклад, ятерів, “павуків”, “крошень”), а також способом багріння (наприклад, драчі, “коси”), спорудження гаток та спускання води з рибогосподарських водойм.
Відлов живця дозволяється на водоймах підсакою діаметром не більше 100 см або “малявочницею” розміром 1х1 м з вічком сіткового полотна не більше 10 мм.
Також нагадуємо, що до 30 червня 2021 року заборонений вилов раків у водоймах Прикарпаття.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.