За літній період у таборах і санаторіях вдалося оздоровити 601 дитину з Івано-Франківської міської територіальної громади

Про це повідомив директор міського Департаменту молодіжної політики і спорту Віталій Матешко. За його словами, цьогоріч, на відміну від минулого року, вдалося провести повноцінне оздоровлення дітей, на що з міського бюджету було виділено 1,5 млн. грн., – інформує “Західний кур’єр”

Особливу увагу звертали на оздоровлення дітей пільгових категорій. Станом на 10 вересня 299 дітей цієї категорії  змогли оздоровитися і відпочити у різних таборах не тільки нашої області, але й України. Їх традиційно приймали табори «Молода гвардія» та «Артек», «Карпатські зорі», «Перлина Придністров’я» та «Едельвейс». Вперше діти поїхали на відпочинок у Хирів Самбірського району Львівщини та у Трускавець.

Зокрема, Департамент молодіжної політики та спорту відправив на оздоровлення 42 дітей пільгових категорій, Департаменти культури та соціальної політики – по 25 дітей, Департамент освіти – 35, Служба у справах дітей та міський Центр соціальних служб – по 32, Управління охорони здоров’я – 27 дітей.

Загалом у літній період вдалося оздоровити 601 дитину з міської територіальної громади. 229 дітей відпочивали в оздоровчих закладах України і області, 218 – за кошти міського бюджету – у позаміському оздоровчому таборі «Лімниця» Департаменту освіти і науки, 84 – в закладах санаторного типу.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.