За тиждень на Прикарпатті правоохоронці зафіксували понад пів тисячі порушень карантину

Правоохоронці Івано-Франківщини від початку посилених протиепідемічних рейдів задокументували майже 550 порушень карантину.

На території області продовжують роботу понад сто рейдових груп, до складу яких входять поліцейські, представники Держпродспоживслужби, муніципальна охорона, органи місцевого самоврядування та військовослужбовці, щодо дотримання карантинних обмежень.

Про це інформують у пресслужбі поліції області, пише “Західний кур’єр”.

“У період із 30 жовтня по 4 листопада працівники поліції провели понад 790 рейдів, під час яких зафіксували 547 порушень вимог статті 44-3 Кодексу України «Порушення правил щодо карантину людей».

З них у 31 випадку склали протоколи за частиною 1 зазначеної статті та винесли 516 постанов – за частиною 2, яка передбачає відповідальність за відсутність засобів індивідуального захисту.

Зареєстровано 6 матеріалів у Журналі єдиного обліку в органах (підрозділах) поліції заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події відносно суб’єктів господарювання, щодо порушення карантинних заходів (без COVID-сертифікатів)”, – йдеться у повідомленні.

Співробітники поліції Прикарпаття в межах своїх повноважень продовжують стежити за дотриманням правил карантину на території краю.

Правоохоронці закликають громадян і суб’єктів господарювання відповідально ставитися до безпеки життя та здоров’я і не наражати на ризики себе та оточуючих.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.