За успішне знищення ворожих військ Президент України відзначив бригади, в яких воюють прикарпатські бійці

Вчора, 26 грудня, у вечірньому зверненні Президент України Володимир Зеленський відзначив бійців 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, які сьогодні мужньо і хоробро тримають оборону.

Також глава держави розповів про захоплення у полон бійцями російських окупантів на Донечинні.  Це дуже важливо, адже обмін полоненими дозволить звільнити більше українців, інформує Західний кур’єр.

«Цьогорічне Різдво стало ще більш святковим після вдалого штурму позицій противника, де було знищено 4 окупантів. Решту вдалося взяти живими. І це велике досягнення, бо згодом їх буде обміняно на українських воїнів, що зараз знаходяться в полоні. Це стане справжньою радістю і святом для всіх родин, що зустрінуть своїх захисників вдома.

Пане Верховний Головнокомандувачу Збройних Сил України, Володимир Олександрович Зеленський, ми ніколи не підведемо Український народ! Дякуємо Вам за високу оцінку нашої щоденної праці!», – зазначили на фб-сторінці «десятки».

Також за успішне знищення ворожої сили на Лиманському напрямку Президент України відзначив 80-ту і 95-ту окремі десантно-штурмові бригади, в яких воюють прикарпатські бійці.

«Дякуємо нашим воїнам, які стоять міцно на позиціях і знаходять можливості знищувати окупантів», – зазначила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.