Замість непрохідних чагарників – красива відпочинкова зона: у Коломиї наводять лад біля Шевченківського озера (ФОТО)

Шевченківське озеро в Коломиї більше нагадує дике місце, а не відпочинкову зону в центрі Покутського краю. Але це поки що. Три тижні там активно працюють комунальники із «Зеленосвіту». Вони приводять до порядку територію довкола озера. Зараз чистять її він бур’янів та самосівів.

Про це йдеться у дописі міського голови Коломиї  Богдана Станіславського, інформує Західний кур’єр.

З однієї сторони озера це вже зроблено. Великі та красиві дерева комунальники залишили, а хащі та високу траву – забрали.

І загальний вигляд відпочинкової зони кардинально змінився. Тепер працівники «Зеленосвіту» продовжують роботу на іншій стороні, де ситуація гірша. Через те, що довгі роки ніхто не доглядав за тією територією, там зробились непрохідні зарослі.

За словами мера Коломиї, тут планують восени висадити молоді гарні дерева.

 «Шевченківське озеро має стати магнітом для відпочинку. І головне, потенціал для цього є. Звісно, у воєнний час не вдасться зробити все, що б хотілось, адже капітальні ремонти заборонені. Але робимо те, що можемо, силами працівників міськради. Потрохи ця відпочинкова буде змінюватись, і результат точно сподобається людям, які будуть тут відпочивати», – зазначив очільник Коломиї.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.