Запах невідомої речовини змусив франківців не спати пів ночі

17.06.2021 р. о 00.25 до ОКЦ ГУ ДСНС в області поступила інформація про те, що в м. Івано-Франківськ по вул. Петлюри, 23, 25 та вул. Коновальця, 144, 146 відчутний різкий сторонніх запах невідомої речовини (можливо витік газу), через що мешканці багатоквартирних житлових будинків вийшли із своїх квартир на вулицю.

Про це інформують в Управлінні з питань цивільного захисту ОДА, пише “Західний кур’єр”.

До місця події від ГУ ДСНС в області залучалось 23 чол., 6 од. техніки: ДПРЧ-1, РХБЗ, ГРР АРЧ, чергова зміна ОКЦ, МОГ Івано-Франківського РУ ГУ ДСНС, а також 15 чол., 6 од. тех. служб взаємодії, в т. ч. аварійна бригада Управління газового господарства.

За інформацією диспетчера АТ “Івано-Франківськгаз”, встановлено, що аварійна бригада провела обстеження найближчих ГРП, витоку природного газу не виявлено.

Додатково поступила інформація про те, що з будівлі гуртожитку Коледжу технологій та бізнесу по вул. Коновальця, 142, через наявність різкого запаху невідомої речовини, персоналом виведено з гуртожитку всіх дітей та розміщено на І поверсі приміщень коледжу. Також надійшло повідомлення від чергового лікаря КНП “ОКЦ екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” про те, що до обласної клінічної дитячої лікарні госпіталізовано 8 дітей з вказаного гуртожитку, а саме: 3 у важкому стані та 5 у стані середньої важкості. Діагноз: отруєння чадним газом.

Рятувальними підрозділами спільно з працівниками УГГ та поліції проведено обстеження вказаних будинків, сусідніх будівель та прилеглої території – осередку розповсюдження невідомої речовини не виявлено. Ознак горіння немає. Відділенням РХБЗ АРЧ АРЗ СП проведено заміри концентрації небезпечних речовин та загазованості в повітрі (без перевищення допустимої норми).

Станом на 02.30 подія стабілізувалась, спостерігається зниження рівня відчуття запаху невідомої речовини, всі жителі в т.ч. діти гуртожитку повернулись до свого помешкання. Станом на 03.30 год. запах невідомої речовини не відчувається. Працівниками поліції проводяться слідчі дії.

В реанімаційному відділенні перебуває 3 дітей, (двоє – 2005 р.н., один – 2004 р.н.) стан важкий, в неврологічному відділенні перебуває 5 дітей, (троє – 2005 р.н., двоє – 2004 р.н.) стан середньої важкості. Діагноз: отруєння чадним газом. Станом на 05.30 загрози життю немає.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.