Затримки видачі паспортів: у Державній міграційній службі пояснили причини

Збройна агресія російської федерації проти України, на жаль, внесла корективи у процес оформлення біометричних документів громадянам України. Зокрема, це знайшло відображення у швидкості виготовлення та видачі ID-карток та паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Про це повідомили в Державній міграційній службі України, інформує Західний кур’єр. 

«Внаслідок безжалісних бомбардувань загарбниками не тільки міст та інфраструктури України, а й знищення та часткового руйнування логістичних шляхів, ми зіткнулись з небаченими досі труднощами, пов’язаними з постачанням та доставкою необхідних витратних матеріалів для друку паспортів, у тому числі – з-за кордону. Як результат, вимушені констатувати затримки строків виготовлення документів», – йдеться у повідомленні.

У міграційній службі додають, що у тісній взаємодії Уряду України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної міграційної служби України та ДП «Поліграфкомбінат «Україна» докладаються безпрецедентні зусилля задля виправлення ситуації та налагодження надійних логістичних каналів постачання необхідних компонентів та матеріалів.

Важливо, що територіальні органи та підрозділи ДМС, які знаходяться в безпечних районах, попри важкі умови, продовжують працювати та надавати адміністративні послуги населенню.

«Ми щодня приймаємо десятки тисяч заяв від громадян на оформлення біометричних паспортних документів. Діяльність всіх органів, задіяних у процесі оформлення та видачі паспортів, спрямовано на те, щоб громадяни отримали паспортні документи якомога швидше».

Крім того, задля зручності громадян, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України №170 від 28.02.2022 “Деякі питання внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон”(https://bit.ly/39J8dqn), положеннями якої дозволено продовжити термін дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон та вклеїти фото дитини у паспорт батьків – як у підрозділах ДМС, так і в дипломатичних установах України закордоном.

Українців просять з розумінням поставитися до зазначених труднощів та закликають оформлювати документи завчасно.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.