Зберегти здобутки кращих шкіл: у Долині обговорили створення оптимальної мережі закладів освіти

Міський голова Долини спільно із профільним заступником та начальником управління освіти провів нараду з керівництвом та представниками профспілок Долинського ліцею «Інтелект» і Долинського ліцею №7.

Про це Іван Дирів повідомив на своїй сторінці в мережі.  За його словами, обговорили створення в майбутньому оптимальної мережі закладів освіти в громаді, що забезпечить збереження здобутків наших кращих шкіл, пише “Західний кур’єр”.

Річ у тім, що нещодавно Президент України підписав ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти», яким оновлено певні правила функціонування освітніх закладів.

“Цей документ запроваджує з 1 вересня 2027 року нові вимоги до освітньої діяльності ліцеїв, які мають виконати засновники закладів. Серед них – функціонування не менше двох класів за трьома профілями навчання протягом 10-12 років навчання учнів; формування безпечного, інклюзивного та цифрового освітнього середовища з належною матеріально-технічною базою та доступом до Інтернету; забезпечення харчування та за потреби – підвезення учнів і педагогів тощо”, йдеться у дописі.

Згідно зі змінами, органи місцевого самоврядування мають до 1 вересня 2024 року затвердити плани формування ефективної мережі закладів загальної середньої освіти з урахуванням вимог законодавства.

“Учасники наради висловили свої думки щодо викликів, які перед нами постають. Мали можливість обмінятись ідеями стосовно плану подальших дій. Як підсумок робочого зібрання, запланували зустрічі з трудовими колективами ліцеїв задля обговорення та врахування думок кожного щодо впровадження нового законодавства”, написав міський голова Долини.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.