Зеленський звільнив голів восьми РДА: Чия голова «полетіла» на Прикарпатті?

Президент Володимир Зеленський звільнив із займаних посад голів восьми районних державних адміністрацій на Закарпатті, Івано-Франківщині, Полтавщині, Харківщині, Херсонщині та Чернігівщині.

Відповідні розпорядження №503/2020-рп – №510/2020-рп від 20 листопада опубліковані на сайті глави держави, повідомляє Західний кур’єр.

Зокрема, на Івано-Франківщині президент звільнив з посади Ірину Люклян – голову Рожнятівської РДА.

“Звільнити ЛЮКЛЯН Ірину Богданівну з посади голови Рожнятівської районної державної адміністрації Івано-Франківської області згідно з поданою нею заявою”, – йдеться в розпорядженні.

Також президент звільнив Вячеслава Дворського з посади голови Ужгородської РДА Закарпатської області; Андрія Пирога з посади голови Кременчуцької РДА Полтавської області; Василя Сорокіна – з посади голови Великобурлуцької РДА та Павла Голоднікова – з посади голови Зміївської РДА Харківської області; Дмитра Такаджи – з посади голови Нижньосірогозької РДА та Олександра Дуку – з посади голови Олешківської РДА Херсонської області; Сергія Журмана – з посади голови Чернігівської РДА Чернігівської області.

Довідково: 15 січня 2020 року Володимир Зеленський видав розпорядження про призначення Ірини Люклян головою Рожнятівської РДА. Перед тим у квітні 2015 року Ірину Люклян на посаду голови Рожнятівської РДА призначив Петро Порошенко. Раніше вона обиралася селищним головою Перегінської селищної ради Рожнятівського району.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.