ЗНО з математики не склали 31% учасників, з англійської – 10%
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з математики не склали понад 31% учасників тестування, з англійської – понад 10%. Про це йдеться в повідомленні на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Згідно з повідомленням, в четвер відбулося друге засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти за визначенням порогу «склав / не склав».

«Були визначені порогові бали «склав / не склав» для тестів з англійської, іспанської, німецької, французької мов, математики, фізики. Члени експертної комісії після обговорення прийняли рішення встановити граничний бал з іноземних мов, який відповідає 18 тестовими балами, з математики – 10, з фізики – 12», – додано в повідомленні.

Від кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного з названих нижче предметів та обрали визначення результатів за шкалою 100-200 балів, поріг «склав/не склав» не подолали:

з англійської мови – 10,68%,
з іспанської мови – 15,79%,
з німецької мови – 11,49%,
з французької мови – 8,94%,
з математики – 31,11%,
з фізики – 8,33%.

Підкреслено, що 18 червня на інформаційних сторінках учасників будуть розміщені результати ЗНО з іноземних мов та фізики за шкалами 100–200 балів і 12 балів (з предметів, результати тестувань з яких зараховуються як оцінка за ДПА), з математики результати ЗНО і державного підсумкового оцінювання будуть розміщені 19 червня.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.