Артпрорив: у Краєзнавчому музеї Калущини презентували каталог із роботами 36 місцевих митців

36 – саме стільки митців представили свої роботи у каталозі «ArtKalush», який сьогодні презентували у Краєзнавчому музеї Калущини.

Самі художники назвали його артпроривом. Адже кошти, які будуть зібрані під час заходу, будуть спрямовані на допомогу військовослужбовцям.

Про це йдеться на сторінці міського голови Андрія Найди, передає “Західний кур’єр”.

“«Давнє місто Калуш багате на таланти. Тут живуть справжні митці, які своєю творчістю окрилюють, і залучають до світу живопису інших. За кожною індивідуальністю – своя мистецька школа, свій досвід у живій творчій практиці», – такими словами розпочинається видання. І це дійсно правда! Ми раді, що вдалося упорядкувати та випустити перший каталог. Віримо, будуть ще, бо твори мистецтва калушан вражають і заслуговують на те, щоб про них дізнався увесь світ”, – зазначив очільник Калуської громади.

У каталозі представлені роботи калуських талановитих майстрів із живопису, графіки, абстракції, скульптури, батику, художнього ткацтва. Діапазон робіт дуже широкий. Вони різні за стилем, за філософією, манерою письма, способом творення, але поєднують їх покоління та любов до рідної землі.

“Віриться, що напрацьований матеріал стане живильним ґрунтом для молодих митців, які тільки розпочинають свій творчий шлях, та неоціненним скарбом у духовному надбанні нашої громади, Прикарпаття, України. Щира вдячність усім, хто працював каталогом! Це наша маленька перемога на шляху до головної!” – переконаний Андрій Найда.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.