В Івано-Франківську День Героїв відзначать святом духової музики

У неділю, 28 травня, на площі Ринок у Івано-Франківську відбудеться обласне свято духової музики, присвячене Дню Героїв.

Метою заходу є популяризація духової музики, підвищення її ролі у формуванні громадянської позиції, як одного з проявів духовності та патріотичності нації, вшанування світлої пам’яті тих, хто загинув у боротьбі за незалежність України, пише “Західний кур’єр” із посиланням на пресслужбу ОДА.

Долучаться до свята духові оркестри військових частин, зокрема, військовий оркестр 10 ОГШБр «Едельвейс» та духовий оркестр військової частини №1241 (керівник – Арсен Галюк), духовий оркестр Фахового музичного коледжу ім. Д. Січинського (керівник – заслужений діяч мистецтв України Петро Гундер) та кращі муніципальні, народні, аматорські духові оркестри області.

Додамо, що обласне свято духової музики відновлено у 2017 році. Відтоді дійство стало традиційним і набуло великого резонансу серед населення та гостей міста. Після 2019 року свято проводили онлайн, а зараз – наживо, адже це збагачує нашу національну культуру, сприяє формуванню патріотичної позиції громадян, усвідомлення причетності до героїчної історії України.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.