ЦНАПи двох громад Верховинщини отримали комп’ютерну техніку від міжнародної ІТ-компанії

У час воєнного стану центри надання адміністративних послуг активно здійснюють реєстрацію внутрішньо переміщених осіб та оформляють заяви на виплату фінансової допомоги від держави.

Для підвищення якості надання адміністративних послуг мешканцям Верховинської та Зеленської територіальних громад, міжнародна ІТ компанії ЕРАМ Ukraine передала комп’ютерну техніку, яка сприятиме покращенню роботи адміністраторів у ЦНАП.

Пише Західний кур’єр з посиланням на пресслужбу ОДА.

Очевидно, що в громадах повинні бути сучасні центри надання адміністративних послуг, тому що це установи, де можна отримати найнеобхідніші адмінпослуги різним групам осіб у комфортних умовах.

Заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко зазначив:

«ЦНАПи, сьогодні стають осередком допомоги у вирішенні різноманітних питань для внутрішньо переміщених осіб. Перелік послуг розширюється, для забезпечення доступності надання цих послуг на місцях. ЦНАП – це зручний сервіс для кожного отримати адмінпослуги. Тому, дуже важливо мати технічний ресурс, щоб вирішувати завдання, які ставить перед собою громада. Дякуємо ІТ-компанії ЕРАМ в Івано-Франківську за надану комп’ютерну техніку, що слугуватиме інструментом ефективного розвитку цифрових послуг».

«Варто сказати, що ЕРАМ Ukraine – компанія, яка готова співпрацювати зі спеціалістами з різних куточків України. Зауважу, що велика кількість нових ІТ-спеціалістів приєдналася до компанії із західноукраїнського регіону, а саме з Івано-Франківська. Наразі команда налічує понад 100 франківських колег. В українському рейтингу від DOU, саме Івано-Франківськ є містом №1, яке привабливе як для життя, так і для комфортної роботи ІТ-фахівців, відзначають в опитуванні. Також, для компанії ЕРАМ важлива ІТ освіта, її розвиток та навчання потенційних айтівців. Тому, обопільна співпраця з обласною державною адміністрацією, дасть можливість і надалі розвивати великий потенціал спеціалістів, які націлені на роботу в ІТ-галузі, і бути конкурентноспроможними на цьому ринку», – розповів Михайло Шелудяков, виконуючий обов’язків голови Івано-Франківської локації компанії ЕРАМ.

Додамо, що станом на сьогодні у ЦНАПі Верховинської ТГ зареєстровано 3558 внутрішньо переміщених осіб та оформлено 1053 заяви на допомогу, та в Зеленській тергромаді в програмному комплексі ,,Соціальна Громада, зареєстровано 327 довідок внутрішньо переміщених осіб, в тому числі видано уповноваженою особою сільської ради 243 довідки ВПО, оформлено заяв на отримання фінансової допомоги від держави для 141особи (через застосунок ,,Дія,, -211).

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.