Платники Прикарпаття перерахували на потреби української армії 173 мільйони військового збору

Впродовж чотирьох місяців цього року на підтримку українських військових роботодавці та фізичні особи Прикарпаття сплатили до бюджету 173 мільйони  гривень військового збору, що на 28,7 мільйонів гривень більше ніж за аналогічний період 2021 року.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, інформує Західний кур’єр.

В податковій службі нагадують, військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки української армії. Ставка складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи.

Належна сплата податків, особливо у воєнний час, є вкрай важливою для міцності нашої держави, кожна сплачена гривня – крок до перемоги над ворогом.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.